Moje služby

Vyberte si některou z nabízených služeb a nechte se hýčkat.

Péče o pleť

Péče o pleť

Péče o pleť

Aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia obsahuje látky napomáhající regeneraci a správné výživě pleti. Díky éterickým olejům schopným pronikat hluboko do těla navíc přirozeně ovlivňuje vnitřní harmonii, která se pak navenek projeví krásnou a zdravou pletí.

Vstupní diagnostika pleti a doporučení domácí péče je součástí ošetření.

Péče o nohy

Mokrá pedikúra s přípravky PODOPHARM® PROFESSIONAL a MED jsou řady speciálních profesionálních výrobků, jejichž receptury byly vyvinuty ve spolupráci s farmaceuty, lékaři, podiatry a pedikéry. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány a schváleny pro využití u diabetiků. Řada těchto přípravku obsahuje unikátní patentované složení, jejichž účinnost dokládají klinické studie.

Péče o ruce

Ruce jsou naší vizitkou, ale i zrcadlem našeho věku, zdraví a vztahu k sobě samým. Dennodenně jsou vystavovány mnoha nepříznivým vlivům spojeným s více či méně náročnou profesí, neustálým máčením a omýváním, ale také slunečním zářením či zimou, a právě proto, bychom i jim měli věnovat patřičnou péči.

Samostatné úkony

Potřebují vaše řasy barvu, ale také dodat trochu objemu a lesku? A co obočí? Pečlivě upravené a lehce zvýrazněné obočí by mělo být základem pro každou ženu, rámuje tvář a zvýrazní vaše oči. 

Depilace

Nic se nevyrovná tomu, když přejedete rukou po své kůži a ta je hladká bez nepříjemných chloupků. Ještě lepší je to v případě, kdy kůže vydrží bez nepříjemně pichlavých chloupků po delší dobu. Pokud jste unavené z každodenního holení žiletkou, vsaďte na vosk, který odstraňuje chloupky i s kořínky.

Máte dotaz?

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontakt pomocí formuláře nebo jednoho z kontaktů níže.

    Dyje 30, 669 02 Dyje

    zobrazit na mapě

    Možnost platby kartou