Jana Horáková

Vaše osobní kosmetička

Kosmetice se věnuji již od roku 2016, kdy jsem vystudovala obor kosmetické služby. Po dokončení studií jsem pracovala v kosmetickém salonu Relax beauty v Brně, kde jsem absolvovala řadu certifikovaných kurzů, tím získala praxi a hlavně nespočet zkušeností. Nyní mě můžete najít v kosmetickém salónu v obci Dyje poblíž města Znojma, kde se věnuji zejména péči o pleť a o nohy. Mojí prioritou je dodat Vaší pleti zdravý vzhled, abyste cítili skvěle a sebevědomě. Také Vás naučím jak se starat o pleť doma. Protože domácí péče je 80% úspěchu zdravé a krásné pleti.

Nohy nás nosí celý život, takže bychom měli věnovat patřičnou péči i jim. Díky přístrojové pedikúře společně zvládneme vyřešit různé problémy související s péči o nohy a zejména nehty na nohou. Abych Vám mohla nabídnout to nejlepší ráda se neustále vzdělávám, navštěvuji kurzy a semináře, protože v našem oboru je stále co se učit.

Těším se na Vaši návštěvu.

S láskou, Jana. 💗

Ocenění a certifikáty


Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /data/web/virtuals/227070/virtual/www/domains/kosmetika-janahorakova.cz/wp-content/themes/kosmetika-znojmo/page_about-us.php on line 45

Máte dotaz?

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontakt pomocí formuláře nebo jednoho z kontaktů níže.

    Dyje 30, 669 02 Dyje

    zobrazit na mapě

    Možnost platby kartou