Jana Horáková

Vaše osobní kosmetička

Kosmetice se věnuji již od roku 2012, kdy jsem vystudovala obor kosmetické služby. Po dokončení studií jsem pracovala v kosmetickém salonu Relax beauty v Brně, kde jsem absolvovala řadu certifikovaných kurzů a tím získala praxi, ale hlavně nespočet zkušeností. Nyní mě můžete najít v kosmetickém salónu v obci Dyje poblíž města Znojma. Mojí prioritou není jen nanést na pleť přípravky, ale hlavně dodat pleti potřebnou péči, popřípadě vyřešit problém, který na pleti nastal. Připravte se na to, že ode mě budete odcházet s přípravky na domácí péči, které si u mě můžete zakoupit. Protože můj cíl je, aby každá pleť, která se dostane pod mé ruce měla krásný a zdravý vzhled. Mnohdy trvá déle než se k dobrým výsledkům dopracujeme, ale pokud spojíte domácí péči s návštěvami mého salónu, zaručuji Vám 100% výsledky.

Těším se na Vaši návštěvu.

S láskou, Jana. 💗

Ocenění a certifikáty

Manuální lifting obličeje

Úspěšně jsem absolvovala školení v péči o pleť na manuální lifting obličeje.

 

Certifikát Bioline JaTò

Úspěšně jsem absolvovala školení Bioline JaTò ve speciálních technikách salónní péče a jejich specifických masáží obličeje a dekoltu. 

 

Certifikát Bioline JaTò

Úspěšně jsem absolvovala školení Bioline JaTò ve speciálních technikách salónní péče včetně specifických masáží obličeje a dekoltu. 

 

Certifikát Orly

Úspěšně jsem absolvovala odborné školení zaměřený na nehtovou péči a metodu gel lak. 

Certifikát Orly

Úspěšně jsem absolvovala odborné školení na nehtovou péči, manikúru a pedikúru se zaměřením na gel lak. 

Máte dotaz?

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontakt pomocí formuláře nebo jednoho z kontaktů níže.

    Dyje 30, 669 02 Dyje

    zobrazit na mapě

    Možnost platby kartou